Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Polki po pierwszym sparingu

Polki po pierwszym sparingu

fot. FIVB

Jacek Nawrocki zadebiutował w roli pierwszego szkoleniowca reprezentacji Polski kobiet w oficjalnym spotkaniu międzypaństwowym. Biało-czerwone rozegrały pierwszy sparing z zespołem Szwajcarii, który pewnie pokonały 5:0.

Biało-czerwone przygotowują się do występu w igrzyskach europejskich w Baku na zgrupowaniu w Szczyrku. W piątek rozegrały pierwszy sparing ze Szwajcarkami. Spotkanie toczyło się pod dyktando naszych siatkarek, które nie pozwoliły rywalkom na zdobycie więcej niż 14 punktów w secie. Drugi towarzyski pojedynek zaplanowano na sobotę na godzinę 17. Polki przed wylotem do Baku zagrają dwa wyjazdowe sparingi z Niemkami.

Szwajcarki jak na ten etap przygotowań są dobrym sparingpartnerem. Nasz zespół miał przewagę w każdym elemencie, a my mogliśmy przetestować różne taktyczne warianty gry – powiedział po spotkaniu Jacek Nawrocki.

Polska – Szwajcaria 5:0
(25:14, 25:13, 25:14, 25:13, 15:7)Polska: Wołosz, Zaroślińska, Pycia, Bednarek-Kasza, Skowrońska-Dolata, Werblińska, Durajczyk (libero) oraz Bełcik, Miros i Kaliszuk

źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved