Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Fijałek nowym rozgrywającym Czarnych Katowice

Maciej Fijałek nowym rozgrywającym Czarnych Katowice

fot. archiwum

Po uzyskaniu awansu do rozgrywek Krispol I Ligi siatkówki mężczyzn drużyna TKKF Czarni Katowice rozpoczyna zbrojenie zespołu na przyszły sezon. Pierwszym zawodnikiem, który zasilił szeregi TKKF-u, jest Maciej Fijałek z Victorii Wałbrzych.

Rozgrywający w zeszłym sezonie w barwach Victorii Wałbrzych zdobył mistrzostwo I ligi oraz został okrzyknięty najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji. Wcześniej w swojej siatkarskiej karierze występował w zespołach z Międzyrzecza, Nysy, Kęt oraz w BBTS-ie Bielsko-Biała.

33-letni Maciej Fijałek nie będzie jedynym wzmocnieniem drużyny. Klub prowadzi rozmowy z pierwszoligowymi zawodnikami, nie wykluczając także pozyskania reprezentantów ekstraklasy. Aspiracje katowiczan są bowiem wysokie, klub jasno stawia przed zawodnikami cel, jakim jest awans do PlusLigi. – Budujemy budżet oraz drużynę na nadchodzący sezon. Naszym głównym celem jest uzyskanie miejsca 1-4, mierzymy wysoko i to nas determinuje, by pozyskać dobrych zawodników. Maciej Fijałek jest najlepszym rozgrywającym I ligi i od przyszłego sezonu będzie reprezentował zespół Czarnych Katowice. W sierpniu planujemy rozpocząć pierwsze treningi i mam nadzieję, że będziemy przygotowani do tego sezonu – powiedział telewizji TVP Katowice koordynator TKKF-u – Dariusz Łyczko.

Obecnie wiadomo także, iż skład trenerski nie ulegnie zmianie. Grzegorz Słaby z pomocą Petera Divisa wciąż będzie pełnił rolę szkoleniowca zespołu.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved