Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Mariusz Bujek poprowadzi drugoligowe siatkarki z Polic

Mariusz Bujek poprowadzi drugoligowe siatkarki z Polic

fot. Bogusław Krośkiewicz

Po sezonie zakończonym brakiem awansu do I ligi w Policach zmiany. Nowym trenerem drugoligowego zespołu Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Chemik Police będzie Mariusz Bujek, który na stanowisku szkoleniowca zastąpił Zdzisława Gogola.

Po nieudanej próbie awansu na zaplecze Orlen Ligi z pracy w Policach zrezygnował Zdzisław Gogol. Jego miejsce zajmie Mariusz Bujek, który obecnie przygląda się kadrze zespołu.

Na chwilę obecną zarząd klubu nie określił jeszcze celów stawianych przed zbliżającym się sezonem, jednak jak nietrudno się domyślić, zespół pod wodzą charyzmatycznego Bujka zapewne po raz kolejny spróbuje sił w walce o upragniony awans.

Jak będzie wyglądała kadra PSPS-u Chemika Police w nowym sezonie? Odpowiedzi na te pytania powinniśmy poznać w ciągu najbliższych tygodni.Popularny „Mario” z sukcesami pracował przez kilka sezonów w Policach. Następnie prowadził m.in. Jedynkę Aleksandrów Łódzki oraz Jokera Mekro Świecie.

Autor: Gracjan Broda

źródło: dziennikpolicki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę