Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Tomasz Wasilewski wraca do Ślepska

Tomasz Wasilewski wraca do Ślepska

fot. archiwum

Tomasz Wasilewski, grający na pozycji środkowego, wypożyczony ze Ślepska do Centrum Augustów, wraca do I-ligowca. - Tomek dostał ode mnie sygnał, że czas wypożyczenia mija i pora wracać tam, skąd się wyszło - mówi Michał Wiszniewski, prezes Ślepska.

To byłaby bardzo fajna opcja, ale na razie dostałem tylko sygnał, żebym przygotowywał się do powrotu do Ślepska – twierdzi Tomasz Wasilewski.Ten rok gry w Centrum był dla mnie przełomem. Poczułem boisko, poczułem meczową atmosferę nie z kwadratu, ale tę spod siatki, zyskałem pewność siebie i wiarę w swoje sportowe umiejętności i możliwości.

23-letni środkowy (205 wzrostu, zasięg ataku 340 cm, w bloku 320 cm) jest wychowankiem Ślepska. Grał też w MOS-ie Wola Warszawa. Do macierzystego klubu wrócił w przed sezonem sezonie 2012/13 i grał w nim w sezonie 2013/14. Przed rokiem został wypożyczony do drugoligowego Centrum i szybko wywalczył miejsce w podstawowej szóstce. Był jednym z filarów drużyny, która w tym sezonie grała w finałowym turnieju o awans do I ligi.

– To ambitny, pracowity zawodnik, który ciągle podnosi swoje umiejętności. Jak każdy człowiek i sportowiec miewał chwile lepsze i gorsze, ale był mocnym punktem drużyny. Jego najmocniejsza stroną jest blok, słabszą nieco atak, ale nad poprawą tego elementu pracuje – o Tomaszku (boiskowy pseudonim Wasilewskiego) mówi Wojciech Iwanowicz, były zawodnik Ślepska, teraz grający trener Centrum.źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved