Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Sprawdź się jako manager siatkarski, poprowadź swoją drużynę

Sprawdź się jako manager siatkarski, poprowadź swoją drużynę

fot. archiwum

Jednym z naszych partnerów jest gra VM-Manager. Jest to internetowa gra on-line z wieloletnimi tradycjami, w której wcielasz się w postać właściciela drużyny siatkarskiej. Wśród gier osadzonych w tematyce siatkówki jest zdecydowanym numerem jeden na rynku!

Gra jest zupełnie darmowa, a twoimi przeciwnikami są drużyny prowadzone przez prawdziwych ludzi z całego świata. Warto dodać, że została stworzona przez Polaków, prywatnie również będących wielkimi fanami siatkówki.

W grze właśnie zakończył się sezon rozgrywek ligowych, trwający prawie 4 miesiące, i zaczął się nowy. Zabawa dla wszystkich użytkowników zaczyna się tak jakby na nowo, od zera. Jest to więc idealny moment na rejestrację i rozpoczęcie swojej przygody z grą.

W grze użytkownicy mogą rywalizować nie tylko w klasycznych rozgrywkach ligowych, ale również w rozgrywkach ligi juniorów czy rozgrywkach siatkówki plażowej. Najwybitniejsi użytkownicy, zajmujący wysokie miejsca w rankingach swoich lig rodzimych, rywalizują ze sobą również na arenie międzynarodowej. Swego rodzaju wyróżnieniem dla użytkowników z dużym stażem lub nietuzinkowymi osiągnięciami jest też możliwość prowadzenia reprezentacji swojego kraju. Dodatkowo jako jedni z nielicznych twórcy gry oferują formę rozgrywek drużynowych, przez co użytkownicy mogą się także zrzeszać w społeczności. Dzięki temu praktycznie każdego dnia możesz przeżywać emocje związane z oglądaniem meczów na żywo.Za sprawą wielu zróżnicowanych funkcji w zależności od swoich preferencji możesz obierać różne strategie rozwoju, np. inwestować w infrastrukturę czy w szkółkę juniorów związaną z aktywnością na rynku transferowym.

W grze zaimplementowany został również ciekawy system długoterminowego szkolenia zawodników oraz rozbudowana sfera taktyczna.

VM-Manager z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi siatkówki, gdyż stara się wiernie odwzorowywać jej realia praktycznie w każdym aspekcie. Najlepszym dowodem na to niech będzie fakt, że aspekty taktyczne gry zostały docenione przez wielu profesjonalistów – siatkarzy i sędziów z całego świata. Spośród wielu oferowanych funkcji i możliwości każdy znajdzie więc w niej coś dla siebie.

Zabawę można zacząć od razu po rejestracji trwającej zaledwie kilka minut. W imieniu redakcji gorąco zachęcamy więc do rejestracji pod adresem www.vm-manager.org!

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved