Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Pasznik wraca na parkiety Orlen Ligi, zasiliła bialski BKS

Aleksandra Pasznik wraca na parkiety Orlen Ligi, zasiliła bialski BKS

fot. Włodzimierz Wroński

Nową rozgrywającą BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała została Aleksandra Pasznik, która ostatni sezon spędziła na zapleczu Orlen Ligi. 25-letnia rozgrywająca jest drugim nowym nabytkiem bialskiego klubu w trwającym okienku transferowym.

Aleksandra Pasznik to wychowanka Energi Gedanii Gdańsk, z którym to zespołem występowała w ekstraklasie w sezonach 2008/2009 i 2009/2010. Później reprezentowała barwy Orła Elbląg i Piasta Szczecin. Była też zawodniczką Sparty Warszawa i PSPS-u Chemika Police, a następnie Energetyka Poznań. Ostatni sezon 25-letnia rozgrywająca spędziła w pierwszoligowym Ekstrimie Gorlice.

Do jej największych sukcesów należy mistrzostwo Polski kadetek oraz juniorek w 2007 roku. Na swoim koncie nowa rozgrywająca BKS-u Aluprofu ma także występy w reprezentacji Polski juniorek. Pasznik jest drugim nowym nabytkiem bialskiego klubu. Wcześniej dołączyła do niego także Nikola Radosova, a to na pewno nie koniec zmian w BKS-ie po niezbyt udanym poprzednim sezonie. Bardzo możliwe, że do ekipy z Podbeskidzia dołączy Emilia Mucha, która poważnie rozmawia z władzami klubu.

Zobacz również
Karuzela transferowa Orlen Ligiźródło: bks.bielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved