Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Serbski zaciąg w Indykpolu AZS Olsztyn

Serbski zaciąg w Indykpolu AZS Olsztyn

fot. archiwum

Po zakończeniu ligi został uznany za najlepszego siatkarza ligi serbskiej, a już od października będzie występował w PlusLidze. Mowa o Filipie Stoiloviciu, który podpisał kontrakt na kolejny sezon z Indykpolem AZS Olsztyn.

Mistrz Serbii, MVP ligi serbskiej (Wiener Liga) – Filip Stoilović zasila szeregi Indykpolu AZS Olsztyn na sezon 2015/2016. Przyjmujący reprezentacji Serbii dzięki ciężkiej pracy bardzo szybko stał się kluczową postacią swojego macierzystego klubu – Crveny Zvezdy Belgrad. Teraz wszyscy liczą, że taką postacią stanie się również w kadrze narodowej.

To będzie pierwsza zmiana barw klubowych tego 23-letniego przyjmującego. Z Crveną Zvezdą Belgrad zdobył czterokrotnie mistrzostwo Serbii, czterokrotnie Puchar Serbii oraz czterokrotnie Superpuchar Serbii. W 2013 roku z reprezentacją Serbii zdobył wicemistrzostwo świata do lat 23. To była pierwsza edycja tego turnieju.

Teraz Filip Stoilović został powołany przez selekcjonera Nikolę Grbicia do seniorskiej reprezentacji Serbii na Ligę Światową 2015. Serbowie te rozgrywki zainaugurują 31 maja meczem z Brazylią. Poza tym w grupie A rywalizować będą jeszcze z Włochami i Australią.



Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved