Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Warta przedłuża kontrakty i kontraktuje nowych zawodników

Warta przedłuża kontrakty i kontraktuje nowych zawodników

fot. archiwum

Trwa budowa składów zespołów grających w Krispol I Lidze. W Aluron Virtu Warcie Zawiercie jest coraz mniej niewiadomych. W klubie zostaje rozgrywający, który dołączył do niego w połowie minionego sezonu. Włodarze zakontraktowali też nowego libero.

Działacze Warty są coraz bliżej skompletowania składu na nadchodzący sezon. Wiadomo już, że w Zawierciu zostanie Mateusz Leszczawski, który do beniaminka dołączył w połowie minionych rozgrywek, stając się podstawowym jego ogniwem. Tym razem o miejsce w podstawowym składzie rywalizował będzie z Jarosławem Macionczykiem, który ostatnio kierował grą Kęczanina Kęty.

W Warcie jest już także obstawiona pozycja libero. Stosunkowo szybko kontrakt z klubem przedłużył Dawid Ogórek. Jego konkurentem będzie Paweł Filipowicz, który na szersze siatkarskie wody wypłynął w Radomiu, zaś miniony sezon spędził w Espadonie Szczecin. Do beniaminka dołączył już w trakcie rozgrywek, ale szybko stał się jego podstawowym graczem. Udane mecze przeplatał słabszymi występami, ale nie został w zachodniopomorskiej stolicy. Postanowił przenieść się bliżej swojego rodzinnego miasta. – Po zakończeniu sezonu pierwsza moja myśl była taka, że mógłbym zagrać w Zawierciu. Leży ono zdecydowanie bliżej Radomia niż Szczecin – podkreślił Filipowicz. – Jest to klub, który niedawno wszedł do I ligi, ale jest dobrze skonstruowany i wypłacalny, a jego trener ma w siatkarskim świecie dobrą opinię – dodał o powodach przenosin do Warty młody libero.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved