Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > W Serie A jak w kalejdoskopie, Blengini jednak w Lube

W Serie A jak w kalejdoskopie, Blengini jednak w Lube

fot. archiwum

Karuzela transferowa w Serie A nabrała tempa. Wczoraj włoskie media informowały o transferze Gianlorenzo Blenginiego do Perugii, po upływie 24 godzin informacja nie jest aktualna. Blengini ma objąć klub z czołówki, jednak ma to być Lube Marche Treia.

Po serii kolejnych doniesień dotyczących Gianlorenzo Blenginiego, których zwieńczeniem miało być ogłoszone wczoraj przejście szkoleniowca do Sir Safety Perugia, wydaje się, że temat został zakończony. Jak informuje serwis volleyball.it, były trener Top Volley Latina zmienia barwy klubowe, jednak nie Sir Safety Perugia, a Lube Marche Treia będzie nowym klubem Blenginiego.

Klub z Maceraty po ogłoszonym wczoraj oficjalnie rozstaniu z Alberto Giulianim mógł przyspieszyć negocjacje z nowym szkoleniowcem. Tak też się stało i asystent Mauro Berruto w kadrze Włoch przystał na propozycję biancorossich. Dotychczas ani przedstawiciele Sir Safety Perugia, ani Lube Marche Treia nie skomentowali tych rewelacji. Jednak transfer Blenginiego do Maceraty stawia Sir Safety Perugia w trudnej sytuacji, klub pozostaje bowiem bez trenera.

Być może wróci więc temat rozmów władz Perugii z Lorenzo Bernardim, po wczorajszym komunikacie biancorossich mówi się też o ewentualnej kandydaturze Alberto Giulianiego. Rozwiązanie przyniosą najbliższe dni.*więcej na volleyball.it

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved