Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marcelina Nowak: Cieszę się na nowe znajomości

Marcelina Nowak: Cieszę się na nowe znajomości

fot. Mirosław Stroński

Niespełna 21-letnia atakująca to poważne wzmocnienie Wisły. Marcelina Nowak w ostatnich dwóch sezonach występowała w Sparcie Warszawa. Wcześniej grała m.in. w PlusLidze Kobiet w barwach MKS-u Dąbrowa Górnicza. Oto co mówi o grze w nowym klubie.

O tym, jak trafiła do zespołu…

Marcelina Nowak: O Wiśle było głośno, zanim jeszcze awansowała do pierwszej ligi. Zamarzyłam być w drużynie, która odnosi takie sukcesy, dlatego zgłosiłam się do klubu. Po kilku testowych treningach i rozmowach z prezesem mój transfer do Wisły stał się faktem.

O celach na nowy sezon…Oczywiście namieszanie w pierwszej lidze. W każdym meczu celem będzie tylko zwycięstwo. Jestem gotowa osiągnąć z zespołem ogromny sukces.

O tym, co wniesie do Wisły…

Wydaje mi się, że do drużyny przede wszystkim powinno wnosić się wiele siatkarskich umiejętności. Każda zawodniczka może nauczyć się czegoś od innej. Ważne jest również dostarczanie drużynie pozytywnych emocji. Na pewno będę starała się, aby atmosfera między nami była jak najlepsza.

O współpracy z trenerem Mirosławem Zawieraczem…

Będę współpracować z tym szkoleniowcem po raz pierwszy. Po kilku treningach w klubie mogę jedynie powiedzieć, że to będą przemyślane i bardzo solidnie ułożone treningi. O tym trenerze można usłyszeć wiele dobrego, dlatego mam nadzieję, że wyniosę z naszej współpracy ogromne korzyści.

O tym, kogo zna w nowym zespole…

Świat siatkarski okazuje się być bardzo małym. Większość zawodniczek kojarzę oczywiście z parkietów, z wieloma rywalizowałam w lidze w poprzednich latach. Natomiast bliżej się nie znamy, ale cieszę się na nowe znajomości.

O wahaniach przed przyjściem do Wisły…

Oczywiście były pewne obawy. Należę do osób niezdecydowanych i każdą zmianę staram się dobrze przemyśleć. Jednak od początku chciałam dołączyć do Wisły, więc wątpliwości szybko minęły.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved