Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Znamy skład reprezentacji na igrzyska europejskie w Baku

Znamy skład reprezentacji na igrzyska europejskie w Baku

fot. archiwum

Polski Komitet Olimpijski ogłosił skład reprezentacji Polski na I Igrzyska Europejskie w Baku, które odbędą się w dniach 12-28 czerwca bieżącego roku w Baku. Funkcję chorążego reprezentacji powierzono Dawidowi Konarskiemu - ubiegłorocznemu mistrzowi świata.

Skład reprezentacji mężczyzn:
Przyjmujący:
Adrian Buchowski (Effector Kielce)
Wojciech Ferens (BBTS Bielsko-Biała)
Aleksander Śliwka (AZS Politechnika Warszawska)
Artur Szalpuk (AZS Politechnika Warszawska)

Rozgrywający:
Michał Kędzierski (Cerrad Czarni Radom)
Paweł Woicki (Transfer Bydgoszcz)

Środkowi:
Dawid Dryja (Asseco Resovia Rzeszów)
Bartłomiej Grzechnik (Cerrad Czarni Radom)
Grzegorz Kosok (KS Jastrzębski Węgiel)
Jan Nowakowski (Transfer Bydgoszcz)



Atakujący:
Bartłomiej Bołądź (Cerrad Czarni Radom)
Dawid Konarski (Asseco Resovia Rzeszów)

Libero:
Adam Kowalski (Cerrad Czarni Radom)
Damian Wojtaszek (KS Jastrzębski Węgiel)

Sztab szkoleniowy:
Andrzej Kowal – I trener
Michał Gogol – II trener
Karol Rędzioch – statystyk
Andrzej Zahorski – trener przygotowania fizycznego
Paweł Pyziak – kierownik drużyny

Skład reprezentacji kobiet:
Przyjmujące:
Natalia Kurnikowska (Polski Cukier Muszynianka Muszyna)
Katarzyna Skowrońska-Dolata (Impel Wrocław)
Anna Werblińska (Chemik Police)
Aleksandra Wójcik (SK bank Legionovia Legionowo)

Rozgrywające:
Izabela Bełcik (PGE Atom Trefl Sopot)
Joanna Wołosz (Unendo Yamamay Busto Arsizio)

Środkowe:
Agnieszka Bednarek-Kasza (Chemik Police)
Agnieszka Kąkolewska (Impel Wrocław)
Sylwia Pycia (Budowlani Łódź)
Maja Tokarska (PGE Atom Trefl Sopot)

Atakujące:
Katarzyna Zaroślińska (Atom Trefl Sopot)
Anna Miros
(Atom Trefl Sopot)

Libero:
Agata Sawicka (Impel Wrocław)
Agata Durajczyk (Atom Trefl Sopot)

Sztab szkoleniowy:
Jacek Nawrocki – I trener
Błażej Krzyształowicz – II trener
Radosław Wodziński – statystyk
Eduardo Romero – trener przygotowania fizycznego

Siatkówka plażowa:
Maciej Kosiak (UKS SMS Łódź)
Maciej Rudol (MKS Zryw Volley Iława)
Karolina Baran (UKS SMS Łódź)
Jagoda Gruszczyńska (UKS SMS Łódź)
Katarzyna Kociołek (UKS SMS Łódź)
Dorota Strąg (Piast Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Violetta Bakoś – trener
Sławomir Robert – trener
Damian Wojtasik – trener

 

źródło: pkol.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved