Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czy Michał Filip wróci już teraz do Asseco Resovii?

Czy Michał Filip wróci już teraz do Asseco Resovii?

fot. plusliga.pl

Wciąż pojawiają się spekulacje odnośnie kolejnych ruchów transferowych Asseco Resovii Rzeszów. Niewykluczone, że na Podkarpacie wróci Michał Filip, który ostatni sezon, podobnie jak Śliwka, spędził na wypożyczeniu w AZS-ie Politechnice Warszawskiej.

Sporo mówi się o kolejnych ruchach transferowych mistrza Polski. Niedawno łączono z nim Michała Łasko i Zbigniewa Bartmana. Okazało się też, że nie jest jeszcze przesądzona przyszłość Nikołaja Penczewa, który ponoć chciałby zmienić środowisko. Niewykluczone również, że do Rzeszowa wróci Michał Filip. Ten utalentowany atakujący ostatni sezon spędził w AZS-ie Politechnice Warszawskiej. U boku trenera Bednaruka zrobił wyraźne postępy, stając się jednym z kluczowych graczy stołecznego zespołu. – Wiem, że się mówi o moim powrocie do Resovii, ale to nie jest moja decyzja, tylko klubu. Czekam na odpowiedź z Rzeszowa. Mam nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wszystko się w mojej sprawie wyjaśni – mówi sam zainteresowany na łamach serwisu Nowiny24.pl.

Jakub Bednaruk chciałby zatrzymać Filipa w Politechnice, tym bardziej, że odeszli z niej dwaj inni młodzi gracze. Do Rzeszowa wrócił Aleksander Śliwka, a radomski kierunek obrał Artur Szalpuk. Jednak to od działaczy i trenera Resovii zależało będzie, czy młody atakujący pozostanie w Warszawie, czy wróci na Podkarpacie. – Mam oczywiście sentyment do Resovii, ale nie napalam się ani na jedno, ani na drugie; i tu, i tam są plusy i minusy. Spokojnie czekam – zakończył Filip.

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved