Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Asseco Resovia może zostać bez Penczewa

Asseco Resovia może zostać bez Penczewa

fot. plusliga.pl

Penczew chce odejść z Resovii - czytamy dziś w serwisie Przeglądu Sportowego. Przyjmujący mistrzów Polski, mimo że ma ważny kontrakt z rzeszowskim klubem, chce obrać kierunek rosyjski, otrzymał bowiem bardzo atrakcyjną ofertę. Co zrobi Resovia?

Jeśli okazałoby się, że Nikołaj Penczew trafi do rosyjskiej ligi, to byłby to czwarty przyjmujący, który opuści drużynę mistrzów Polski po tym sezonie. Wcześniej Resovia pożegnała się z Paulem Lotmanem, Marko Ivoviciem i Rafałem Buszkiem. – Mogę powiedzieć tylko tyle, że Nico ma z nami ważną umowę. Jeśli będzie nalegał na jej rozwiązanie, siądziemy do rozmów – mówi Przeglądowi Sportowemu wiceprezes Resovii Bartosz Górski.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że do klubu z Rzeszowa może trafić ze Śląska Zbigniew Bartman. W zaistniałej sytuacji jego transfer wydaje się bardzo możliwy. – Do finalizacji tego kontraktu jest bardzo, bardzo daleko – mówi jednak Górski. Do tej pory, w obecnym okresie transferowym, na pozycję przyjmującego Resovia pozyskała jedynie Bartosza Kurka i młodego Aleksandra Śliwkę.

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved