Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zaniedbania w Budowlanych Toruń, prezes zwolniony

Zaniedbania w Budowlanych Toruń, prezes zwolniony

fot. archiwum

W środę Przemysław Łapiński został odwołany z funkcji prezesa Budowlanych Volley Toruń. Zdaniem rady nadzorczej zaniedbano zupełnie budowę składu na opcję pierwszoligową. Sporo wątpliwości budziła także kondycja finansowa spółki po jednym roku działalności.

W środę zebrała się rada nadzorcza siatkarskiej spółki. – Zdecydowała o odwołaniu Przemysława Łapińskiego z funkcji prezesa Budowlani Volley. Sytuacja drużyny i spółki wymaga pilnych i zdecydowanych działań. W ciągu najbliższych dni zamierzamy powołać nowy zarząd, który zajmie się tematem ewentualnej gry w Orlen Lidze, a przede wszystkim budową i organizacją przygotowań zespołu do I ligi – mówi nam szef rady nadzorczej Jarosław Hausman.

Powodów odwołania Przemysława Łapińskiego było kilka. Prezes spółki od dwóch tygodni opowiadał o dużych szansach na zaproszenie do Orlen Ligi, ale nadzieje na to topniały z dnia na dzień. Łapiński chętnie wypowiadał się o przygotowaniach innych zespołów, nie mając na ten temat żadnych informacji. W dodatku okazało się, że zaniedbano zupełnie budowę składu na opcję pierwszoligową. Sporo wątpliwości budziła także kondycja finansowa spółki po jednym roku działalności. Los Łapińskiego przypieczętowały informacje o jego rozmowach na temat prowadzenia spółki piłkarskiej Elany Toruń.

źródło: Gazeta Pomorska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved