Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Szulik i Wojtkowski zostają w Camperze

Szulik i Wojtkowski zostają w Camperze

fot. archiwum

Działacze Campera powoli odkrywają karty przed nowym sezonem. Zanosi się na to, że będzie on nadal mieszanką rutyny z młodością, a wciąż jego barw bronili będą doświadczony Dariusz Szulik oraz młody Tobiasz Wojtkowski.

Już przed zakończeniem sezonu wiadomo było, że z Camperem pożegna się trener Such. Działacze szybko jednak znaleźli jego następcę. Został nim Paweł Blomberg. Są już także pierwsze decyzje dotyczące składu wyszkowskiej ekipy. Pożegnał się z nią Sebastian Wójcik, a zostają w niej Wojtkowski i Szulik.

Tobiasz Wojtkowski swoją przygodę z siatkówką zaczynał w UKS-ie Polonez Wyszków, później z sukcesami kontynuował ją w MKS-ie MDK Warszawa. To właśnie z tym klubem wywalczył mistrzostwo Polski kadetów. Poprzedni sezon w Camperze był dla Tobiasza pierwszym w seniorskiej siatkówce. Kiedy miał możliwość pojawienia się na parkiecie, pokazywał się z jak najlepszej strony. Jak chociażby w ostatnim meczu ze Ślepskiem Suwałki, kiedy zdobył 30 punktów.

Natomiast Dariusz Szulik występuje w barwach Campera od sezonu 2011/12. Będzie to dla niego piąty sezon w wyszkowskim klubie. Popularny Szuler ma na swoim koncie mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski w barwach Skry Bełchatów. Jest również mistrzem świata juniorów z 2003 roku. Z Camperem w sezonie 2013/14 sięgał po złoty medal I ligi. Mimo kontuzji w trakcie niedawno zakończonego sezonu, Szulik zdołał wrócić na parkiet i nadal chce być ostoją środka siatki Campera.Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligi

źródło: inf. własna, kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved