Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Kaczmarek: To szansa, której nie zamierzam zmarnować

Łukasz Kaczmarek: To szansa, której nie zamierzam zmarnować

fot. archiwum

- Głównym moim celem jest rozwój. Na pewno chciałbym z roku na rok stawać się lepszym siatkarzem, niwelować moje słabsze strony i wykorzystywać w pełni swoje możliwości - mówi po przejściu do Cuprum Lubin Łukasz Kaczmarek.

Łukasz Kaczmarek w poniedziałek wraz z Victorią PWSZ Wałbrzych świętował wywalczenie mistrzostwa Krispol I Ligi. A już dzień później okazało się, że jego dobra postawa na I-ligowych parkietach została dostrzeżona przez działaczy klubów z elity, a utalentowany przyjmujący podpisał kontrakt z Cuprum Lubin. – Trener Cretu był jednym z wielu argumentów, które pomogły mi podjąć decyzję. Niemniej jednak głównym był fakt, że będę miał możliwość sprawdzić swoje siły na parkietach PlusLigi – powiedział na łamach strony klubowej nowy przyjmujący miedziowych, Łukasz Kaczmarek.

Dla Kaczmarka będzie to debiutancki sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej, a o miejsce w podstawowym składzie rywalizował będzie między innymi z Wojciechem Włodarczykiem i Robertem Tahtem. – Jest to dla mnie mobilizacja do pracy oraz szansa, której nie zamierzam zmarnować – podkreślił 20-letni zawodnik. – Głównym moim celem jest rozwój. Na pewno chciałbym z roku na rok stawać się lepszym siatkarzem, niwelować moje słabsze strony i wykorzystywać w pełni swoje możliwości – dodał, a jednocześnie podkreślił, że razem z nową drużyną chciałby osiągnąć sukces w PlusLidze. – Dam z siebie wszystko i będę starał się udowodnić, że jestem godny zaufania. Wierzę, że wspólnie będziemy cieszyć się z tego, co przyniesie sezon – zakończył Kaczmarek.

źródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved