Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Skiba kolejnym nabytkiem Developresu

Agata Skiba kolejnym nabytkiem Developresu

fot. archiwum

Po Ewelinie Janickiej i Aleksandrze Wańczyk trzecią zawodniczką, która podpisała kontrakt z Developresem SkyRes Rzeszów, jest przyjmująca Agata Skiba. Ponadto klub z Podkarpacia ma nowego statystyka. Został nim Łukasz Marciniak.

 

Agata Skiba jest wychowanką klubu Kaniasiatka Gostyń, z którego w 2006 roku trafiła do UKS-u Chrobry Poznań. Następnie 24-letnia przyjmująca reprezentowała barwy GCB Centrostalu Bydgoszcz, KS-u Murowana Goślina, AZS-u UE Kraków. Od 2013 roku Skiba była zawodniczką MLKS-u Roltex Zawiszy Sulechów. Ponadto nowa przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów powoływana była do młodzieżowych reprezentacji Polski juniorek, z którą w 2008 roku zajęła szóste miejsce w mistrzostwach świata. Z rzeszowskim zespołem podpisała roczny kontrakt. – Orlen Liga będzie dla mnie na pewno wyzwaniem. Będzie to dla mnie debiut. Wprawdzie kiedy byłam zawodniczką Centrostalu Bydgoszcz, zespół grał w ekstraklasie, ale wówczas nie było mi dane zadebiutować – powiedziała po podpisaniu kontraktu nowa przyjmująca Developresu.

Skiba o miejsce w składzie będzie rywalizować z Ewą Śliwińską, Pauliną Głaz i Emilią Muchą. To trzecia zawodniczka, która podpisała umowę z rzeszowskim klubem. Wcześniej uczyniły to środkowa Ewelina Janicka oraz atakująca Aleksandra Wańczyk. Ponadto nowym statystykiem Developresu został Łukasz Marciniak. W nowym sezonie zastąpi on Pawła Kołka.Zobacz również
Karuzela transferowa Orlen Ligi

źródło: developres.rzeszow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved