Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac Bydgoszcz zaczyna od rozmów z trenerem

Pałac Bydgoszcz zaczyna od rozmów z trenerem

fot. Piotr Woźniak

Bydgoski klub chce, by Adam Grabowski nadal był trenerem bydgoskich siatkarek. Szanse na porozumienie są spore. - Chcemy, by trener u nas został i stworzył zespół na kolejny sezon - powiedział prezes Pałacu, Wojciech Sagan.

W poniedziałek doszło do spotkania prezesa Pałacu Waldemara Sagana z trenerem Adamem Grabowskim. Chcemy, by trener u nas został i stworzył zespół na kolejny sezon – powiedział prezes. Choć na razie żadna umowa nie została podpisana, to obie strony szybko powinny dojść do porozumienia. – Chciałbym zostać w Bydgoszczy – deklaruje Grabowski.

To on miałby zostać architektem nowego składu zespołu. Zdecydowanej większości siatkarek umowy z klubem skończą się 31 maja. Ważne kontrakty mają tylko Paulina Bałdyga, Weronika Fojucik, Małgorzata Śmieszek i Aleksandra Jurkojć. Z pozostałymi trwają negocjacje, ale już dziś wiadomo, że w kadrze Pałacu dojdzie do sporych rotacji. – Miniony sezon pokazał, że mieliśmy za młody zespół. Drużyna musi mieć w składzie więcej doświadczonych zawodniczek – dodał Waldemar Sagan. Ich wyszukaniem zajmować się będzie m.in. trener. – Chciałbym mieć drużynę składającą się z siatkarek z ambicją. Walczących za klub i dla kibiców. Czy to się uda? Trudno powiedzieć. Czas pokaże – przekonuje Grabowski.

* więcej w serwisie bydgoszcz.sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved