Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Kaczmarek nowym przyjmującym Cuprum Lubin

Łukasz Kaczmarek nowym przyjmującym Cuprum Lubin

fot. archiwum

Włodarze Cuprum Lubin z dużym animuszem przystąpili do ofensywy transferowej. Kolejnym zawodnikiem, który związał się z miedziowymi, jest świeżo upieczony mistrz Krispol I ligi, Łukasz Kaczmarek. To kolejny nowy przyjmujący w zespole.

Kaczmarek do 2013 roku był uczniem SMS-u Łódź, gdzie z sukcesami uprawiał siatkówkę plażową. Od sezonu 2013/2014 związał się z Victorią Wałbrzych, z którą najpierw uzyskał awans na zaplecze PlusLigi, by w tym sezonie zdobyć z drużyną prowadzoną przez Krzysztofa Janczaka pierwsze miejsce jako beniaminek Krispol I ligi. Przyjmujący był ostoją zespołu, co nie umknęło uwadze sternikom Cuprum Lubin. 20-latek mierzy 204 cm i łapie piłkę w ataku na wysokości 354 cm. Kontrakt został podpisany na trzy lata.

To kolejne wzmocnienie siódmej drużyny PlusLigi ubiegłego sezonu. Wcześniej z ekipą trenera Cretu związał się estoński przyjmujący Robert Täht oraz Dawid Gunia, Mateusz Malinowski i Wojciech Włodarczyk. Umowy z „miedziowymi” przedłużyli zaś trener Gheorghe Cretu, a także zawodnicy: Grzegorz Łomacz, Paweł Rusek, Marcin Kryś, Adam Michalski, Maciej Gorzkiewicz i Szymon Romać. Z klubem pożegnało się też paru siatkarzy na czele z Łukaszem Kadziewiczem, który zakończył karierę.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigiźródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved