Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Raul Lozano: Będziemy starali się robić jak największy progres

Raul Lozano: Będziemy starali się robić jak największy progres

fot. archiwum

- Wierzę, że szkoleniowiec swoim ogromnym doświadczeniem i czarodziejskim dotknięciem pomoże podnieść poziom sportowy radomskiej siatkówki, adekwatnie do infrastruktury, która powstanie za kilka lat - mówi prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Konferencja prasowa z udziałem argentyńskiego trenera rozpoczęła się od powitania go w Radomiu przez gospodarza miasta, prezydenta Radosława Witkowskiego. Liczymy na to, że osoba trenera Raula Lozano spowoduje, że klub będzie rozwijał się jeszcze lepiej. Chcę, żeby sport był dźwignią promocji naszego miasta. Siatkówka, Czarni Radom, są bardzo istotnym elementem tej strategii – podkreślił prezydent.

Następnie głos zabrał główny aktor konferencji, Raul Lozano. – Witam wszystkich. Jestem bardzo szczęśliwy, że znów mogę być w Polsce – w pierwszych słowach przywitał się ze zgromadzonymi, a także ze wszystkimi kibicami w Radomiu Lozano. – Cieszę się, że wracam także do pracy klubowej. PlusLiga to bardzo mocne rozgrywki. Czarni są silną, dobrą drużyną, z dużą ilością młodych, utalentowanych zawodników. Cały czas będziemy się starali robić jak największy progres i dbać o odpowiedni rozwój młodych siatkarzy. Właśnie dlatego jestem częścią tego projektu – mówił o swoich zadaniach w Radomiu trener Lozano.

Nowy trener Cerrad Czarnych oczywiście nie chciał zdradzić żadnych personaliów nowych zawodników. Te cały czas trzymane będą w ścisłej tajemnicy, aż do podpisania stosownych dokumentów. Lozano zwrócił jednak uwagę, że ma już trzon zespołu, który stanowią: Daniel Pliński, Lukas Kampa i Wojciech Żaliński, a także dużą grupę młodych siatkarzy. Lozano cieszy się także na możliwość współpracy z dotychczasowymi trenerami, Robertem Pryglem i Wojciechem Stępniem. Trzy głowy myślą lepiej niż jedna – żartował. Dowiedzieliśmy się również, że przygotowania do kolejnego sezonu Cerrad Czarni Radom rozpoczną już w drugim tygodniu sierpnia.* Autor: Adam Mąkoasa

 

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved