Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Legionovia sięga po młodość i pozyskuje Adamek

Legionovia sięga po młodość i pozyskuje Adamek

fot. archiwum

Do orlenligowej legionowskiej drużyny dołączyła Adrianna Adamek. Ze względu na to, że zawodniczka ma dopiero 17 lat, będzie mogła występować także w rozgrywkach juniorskich i Młodej Lidze Kobiet. Decyzje na ten temat będą podejmowane w trakcie sezonu.

Adrianna Adamek jest według fachowców jedną z dwóch najzdolniejszych polskich libero młodego pokolenia. Ostatni rok zawodniczka ta grała w Pałacu Bydgoszcz, świetnie spisując się w ekipach młodzieżowych – była przeciwniczką między innymi legionowskich kadetek, juniorek i drużyny Młodej Ligi. Co ważne, w spotkaniach tych była wyróżniającą się zawodniczką. Nowy nabytek Legionovii jest brązową medalistką i najlepszą przyjmującą mistrzostw Polski kadetek.

Przed Adamek niezwykle duże wyzwanie, bowiem w pierwszej drużynie SK banku Legionovii rywalizowała będzie z Katarzyną Wysocką i Krystyną Pietraszkiewicz. Adrianna może grać również w drużynach juniorek oraz w Młodej lidze, ale decyzje o tym, w jakich rozgrywkach będzie grała, zadecydują trenerzy oraz dyspozycja tej młodej siatkarki.

Przypomnijmy, że wcześniej drużynę z Mazowsza wzmocniła rozgrywająca – Emilia Kajzer.źródło: inf. własna, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved