Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zmiany w Wiśle Warszawa stały się faktem

Zmiany w Wiśle Warszawa stały się faktem

fot. archiwum

Zgodnie z zapowiedziami prezesa Grzegorza Kulikowskiego do warszawskiej drużyny dołączają kolejne nowe siatkarki. Na pewno do Wisły przychodzi Paulina Gajewska, a bardzo blisko podpisania umów są kolejne siatkarki.

To jednak nie koniec wzmocnień. – Chcemy mieć silniejszy skład, żeby w kolejnym sezonie była szansa wygrana pierwszej ligi i walczenia, gdy pojawią się możliwości o Orlen Ligę – mówił w zeszłym tygodniu prezes warszawskiego klubu. Teraz słowa szefa Wisły stają się czynami.

Wiadomo, że w stołecznym zespole na pewno będzie występowała Paulina Gajewska, niespełna 30-letnia libero.

Praktycznie tylko podpisów brakuje na umowach z kilkoma siatkarkami. Wszystko wskazuje na to, że zawodniczkami Wisły zostaną: Barbara Kubieniec, przyjmująca, która w ostatnim sezonie grała w pierwszoligowym ŁKS-ie Commercecon Łódź, Ewelina Ryznar, środkowa, która spędziła poprzedni sezon w Budowlanych Toruń,  Anna Sołodkowicz, przyjmująca, która przeszłości grała w m.in. w Legionovii i Treflu Sopot, Monika Kutyła, atakująca, ostatnio występowała w Jokerze Świecie. Wcześniej grała w Budowlanych Toruń.To jednak nie koniec wzmocnień. – Prowadzimy rozmowy z topowymi zawodniczkami z Orlen Ligi. Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższym czasie. Myślę, że w przyszłym tygodniu będziemy mogli podać kolejne nazwiska – zapewnia prezes Kulikowski.

Przypomnijmy, że trenerem drużyny nadal będzie Mirosław Zawieracz. W drużynie z poprzedniego sezonu na pewno zostaną: Anna Manikowska, Magdalena Saad i Katarzyna Śmieszek. Być może nadal będzie grała także Małgorzata Gogołek.

Warszawski zespół opuściły: Daria Pala, Fatima Piasta, Olga Samul, Aleksandra Kruk, Kinga Baran, Joanna Pogorzelska, Marta Lach. Być może zostanie Agata Karczmarzewska-Pura.

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved