Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łasko, Bartman w Resovii? Ruciak w PGE Skrze?

Łasko, Bartman w Resovii? Ruciak w PGE Skrze?

fot. archiwum

PlusLiga zakończyła już swoje zmagania, ale nie oznacza to wcale, że nic się nie dzieje. W najlepsze rozkwitł okres transferowy. Mówi się, że Asseco Resovię mogą zasilić Zbigniew Bartman czy Michał Łasko. Do PGE Skry przymierzany jest Michał Ruciak.

Jak ustalili dziennikarze „Przeglądu Sportowego”, propozycje z Asseco Resovii Rzeszów dostało dwóch graczy, którzy w minionych rozgrywkach stanowili o sile Jastrzębskiego Węgla. Czwarty zespół PlusLigi czekają radykalne cięcia budżetowe i nic dziwnego, że zagrożone jest pozostanie w klubie nawet zawodników z ważnymi kontraktami. Taki ma Michał Łasko, ale i on nie wyklucza odejścia. Jastrzębski Węgiel chciałby zatrzymać także Zbigniewa Bartmana, ale nie da się ukryć, że może zabraknąć argumentów finansowych. Polski przyjmujący w 2013 roku zdobył z Asseco Resovią mistrzostwo Polski. – Mam sentyment do tego klubu i nie wykluczam powrotu – mówił, odchodząc. – Potwierdzam, że Resovia jest zainteresowana Zbyszkiem, ale nie jest to jedyny klub, który chciałby go mieć w swoich szeregach – dodał menedżer Jakub Malke. Rzeszowianie pozyskali już z Jastrzębskiego Węgla Damiana Wojtaszka, ale szukają również po nieudanych negocjacjach z Jakubem Jaroszem atakującego (po odejściu Dawida Konarskiego), a także przyjmującego. Czy będą to Łasko i Bartman? Czas pokaże.

Tymczasem pojawiają się już pierwsze spekulacje odnośnie przyszłości Michała Ruciaka, który odszedł z ZAKSY. Zainteresowana nim jest PGE Skra Bełchatów. W ekipie brązowych medalistów, przypomnijmy, ma grać także Marcin Janusz w miejsce Aleksy Brdjovicia. Mówi się, że drugim libero obok Kacpra Piechockiego ma być Robert Milczarek, który reprezentował już w przeszłości barwy PGE Skry.

*tekst Kamila Drąga czytaj także w przegladsportowy.plźródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved