Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejni zawodnicy zostają w Espadonie Szczecin

Kolejni zawodnicy zostają w Espadonie Szczecin

fot. volleyespadon.pl

Działacze szczecińskiego klubu potwierdzili nazwiska kolejnych pięciu siatkarzy, którzy także w nadchodzącym sezonie grać będą w Espadonie Szczecin. W składzie zeszłorocznego beniaminka I ligi nie należy zatem spodziewać się rewolucji.

Jak informowaliśmy niespełna dwa tygodnie temu, w zespole pozostanie doświadczony środkowy Marcin Nowak (który będzie również sprawował funkcję dyrektora sportowego klubu), a ważne kontrakty mają także Bartosz Cedzyński, Łukasz Pietrzak i Patryk Orłowski. Jak podaje „Głos Szczeciński”, z ósmym zespołem ostatniego sezonu I ligi na kolejny rok związał się także słowacki rozgrywający, Michał Sladecek. 34-letni siatkarz zastąpił w trakcie sezonu Mateusza Leszczawskiego i pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, to m.in. dzięki niemu Espadonowi udało się awansować do I rundy play-off, mimo niezbyt udanej pierwszej części sezonu. Espadon w sezonie 2015/2016 nadal reprezentować będą przyjmujący Patryk Orłowski i Adam Tołoczko, a także środkowi Damian Markiewicz i Janusz Gałązka.

Z klubem pożegnali się za to Maciej Kordysz, Daniel Zabłocki, Kamil Dembiec, Paweł Filipowicz, Wojciech Kwiecień i Jakub Makar. W Espadonie dojdzie również do zmiany na ławce trenerskiej, zespołu nie poprowadzi już bowiem jego dotychczasowy szkoleniowiec, Jerzy Taczała, który najprawdopodobniej będzie pracował z młodzieżą w SMS-ie w Policach.

źródło: gs24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved