Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Romać w Cuprum na dwa kolejne sezony

Romać w Cuprum na dwa kolejne sezony

fot. Anna Gumowska

Wciąż trwa kompletowanie składu Cuprum Lubin. Wiadomo już, że jego barw nadal bronił będzie Szymon Romać. Młody atakujący był jednym z odkryć zakończonego już sezonu, a teraz przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Powoli krystalizuje się skład Cuprum Lubin na kolejny sezon. Działaczom miedziowego zespołu udało się porozumieć z Szymonem Romaciem, dzięki czemu utalentowany atakujący wciąż będzie bronił barw Cuprum, z którym najpierw wywalczył możliwość gry w elicie, a w debiutanckim sezonie zajął w niej siódme miejsce. Ponadto po kontuzji Gromadowskiego Romać stał się podstawową strzelbą drużyny prowadzonej przez trenera Cretu. Jego dobra postawa zaowocowała siedmioma statuetkami dla najlepszego zawodnika spotkania. Została też dostrzeżona przez szkoleniowca reprezentacji Polski, Stephane’a Antigę, który powołał go do polskiej kadry.

Kontrakt z Romaciem został przedłużony na kolejne dwa sezony. W następnych rozgrywkach o miejsce w składzie rywalizował będzie z Mateuszem Malinowskim, który do Lubina przeniósł się z Jastrzębskiego Węgla. Wiadomo już też, że współpracę z Cuprum zakończył Marcel Gromadowski, który szuka nowego klubu.

źródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved