Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W Bielsku-Białej biją się w pierś

W Bielsku-Białej biją się w pierś

fot. archiwum

Dla BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała minione rozgrywki Orlen Ligi zakończyły się najgorszym wynikiem od 16 lat. Bielszczanki zajęły dopiero 8. miejsce, co skłoniło zarząd klubu do wystosowania oficjalnych przeprosin w stronę sponsorów i kibiców.

Stanowisko Zarządu Bialskiego Klubu Sportowego SA
podsumowujące sezon 2014/2015

„Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA na posiedzeniu w dniu 13.05.2015 roku podsumował wyniki sezonu ORLEN Ligi 2014/2015, w którym nasz zespół sklasyfikowany został na 8. miejscu. Oznacza to, że drużyna nie tylko nie spełniła zakładanych przed sezonem celów (jakimi była najlepsza czwórka Mistrzostw Polski i Pucharu Polski), ale również spisała się dużo poniżej oczekiwań Zarządu, sponsorów i kibiców. Trzeba również zaznaczyć, że zajęte miejsce jest dla bialskiego klubu najgorszym od 16 lat (wówczas w sezonie 1998/1999 zajęliśmy 9. miejsce).

Bardzo słaba postawa drużyny, szczególnie w ostatniej części sezonu oraz niesatysfakcjonujące wyniki, skłoniły Zarząd do wyrażenia publicznych przeprosin wobec sponsorów i kibiców naszego klubu.Nowy skład, który budowaliśmy jako połączenie doświadczenia z młodością, niestety nie spełnił naszych oczekiwań. Złożyło się na to wiele przyczyn.

Po zakończeniu prowadzonych analiz, Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA podejmie stosowne działania, które pomogą uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Wierzymy głęboko, że kolejne sezony dostarczą nam o wiele więcej radości, a wyciągnięte wnioski pomogą w osiąganiu zdecydowanie lepszych wyników, podobnie jak miało to miejsce w przeszłości, gdzie po bardzo słabym sezonie 1998/1999 w kolejnym zdobyliśmy brązowy medal Mistrzostw Polski, a kilka lat później dwa razy z rzędu sięgaliśmy po Mistrzostwo.

Wyrażamy nadzieję, że i tym razem po słabszym okresie uda nam się znów powrócić do grona najlepszych drużyn w Polsce.

Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego SA”

 

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved