Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dwie przyjmujące pozostają w Legionowie

Dwie przyjmujące pozostają w Legionowie

fot. Bogusław Krośkiewicz

Dobry sezon w wykonaniu SK banku Legionovii Legionowo sprawił, że w zespole pozostaną zawodniczki, które miały duży udział w sukcesie drużyny. Klub poinformował, że barw Legionovii wciąż będą bronić dwie przyjmujące.

Legionowianki zajęły 6. miejsce w minionym sezonie Orlen Ligi, co można uznawać za wielki sukces, przypominając sobie chociażby słaby początek rozgrywek oraz zmiany w sztabie szkoleniowym. Zespół zajął po fazie zasadniczej ostatnie miejsce zapewniające udział w fazie play-off. W niej zawodniczki Ettore Guidettiego pokazały się z bardzo dobrej strony, pokonując m.in. BKS Aluprof Bielsko-Biała. Z tego względu w Legionowie postanowiono zatrzymać najbardziej wartościowe siatkarski i stabilnie budować drużynę, która z czasem zacznie sięgać po medale.

W SK banku Legionovii Legionowo w następnym roku na pewno zagrają Aleksandra Wójcik oraz Daria Paszek. Obie przyjmujące na przestrzeni całego sezonu wyróżniały się równą formą, a Paszek dodatkowo świetnie sprawdziła się w roli kapitan zespołu. Zawodniczki za dobre występy zostały nagrodzone powołaniem od Jacka Nawrockiego do szerokiego składu seniorskiej reprezentacji Polski. Oprócz nich barw klubu z Legionowa będzie w przyszłych rozgrywkach bronić młoda rozgrywająca Emilia Kajzer, która przeniesie się tam z Łodzi i rywalizować o miejsce w wyjściowym składzie będzie z Natalią Gajewską. Z drużyną natomiast pożegnały się zagraniczne siatkarki: Marta Bechis i Jaimie Thibeault.

 źródło: inf. własna, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved