Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ettore Guidetti na dłużej w Legionovii

Ettore Guidetti na dłużej w Legionovii

fot. Bogusław Krośkiewicz

Włoski szkoleniowiec Ettore Guidetti przedłużył kontrakt z Legionovią. Obie strony z satysfakcją wykorzystały zapisy dotychczasowej umowy i parafowały nowy kontrakt trenera, który pozwoli szkoleniowcowi prowadzić drużynę z Legionowa w nowym sezonie.

SK bank Legionovia w mijającym sezonie zajął najlepsze w swojej trzyletniej historii miejsce w Orlen lidze, a zbiegło się to z rewelacyjnymi wynikami drużyn młodzieżowych klubu, który w mijającym sezonie okazał się prawdziwą siatkarską potęgą w kategoriach młodziczek, kadetek i juniorek. Bardzo dobre szóste miejsce pierwszej drużyny w rozgrywkach Orlen Ligi oraz srebro w rozgrywkach Młodej Ligi (prowadzonej w lidze przez trenera Wojciecha Lalka) świadczą o tym, że włoski szkoleniowiec doskonale potrafił wykorzystać potencjał młodych legionowskich siatkarek.

W sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu pozostają po podpisaniu nowych kontraktów również Robert Strzałkowski – II trener, Piotr Olenderek – skaut oraz Katarzyna Kaleta – odpowiedzialna za fizjoterapię, której pomagał będzie dalej Marcin Górecki. W nadchodzącym sezonie trener Ettore Guidetti realizował będzie kolejne etapy przyjętej przez Legionovię długofalowej strategii.

źródło: legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved