Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kaliberda wyjedzie do Rosji, Włosi zainteresowani Kubiakiem?

Kaliberda wyjedzie do Rosji, Włosi zainteresowani Kubiakiem?

fot. Joanna Skólimowska

Rosyjskie media poinformowały, że Denis Kaliberda przeniesie się z Jastrzębskiego Węgla do Lokomotiwu Nowosybirsk. Sporo zamieszania wywołała informacja włoskiego portalu volleyball.it o zainteresowaniu Sir Safety Perugia Michałem Kubiakiem.

Znany i ceniony włoski portal volleyball.it poinformował właśnie, że Michał Kubiak znalazł się na celowniku Sir Safety Perugia. Zdaniem włoskich dziennikarzy w jednym z najlepszych klubów Serie A Polak miałby zastąpić Gorana Vujevicia, który zakończył karierę i został dyrektorem sportowym klubu. Informacja najbardziej zaskoczyła działaczy Jastrzębskiego Węgla. Kiedy przed rokiem Kubiak odchodził z tego klubu do Halkbanku Ankara, w umowie między klubami zaznaczono, że zawodnik po wypełnieniu umowy z Halkbankiem wróci do Jastrzębia. – Ten klub nadal jest w moim sercu i po zakończeniu kontraktu w Turcji wrócę do Jastrzębia – deklarował mistrz świata.

Dlatego informacja włoskich mediów jest tak zaskakująca. – Według moich informacji Michał ma ważny kontrakt w Halkbanku. Jeśli będzie go chciał rozwiązać, musi wrócić do nas – mówi prezes Jastrzębskiego Węgla. Wczoraj wysłał pytanie do Georgesa Matijasevicia, menedżera reprezentującego interesy Kubiaka, jak rozumieć doniesienia volleyball.it. – Usłyszałem, że Michał pozostanie zawodnikiem Halkbanku. Chcę tę deklaracje dostać na piśmie. Będę także rozmawiał z Michałem i Halkbankiem, by wyjaśnić sytuację – mówi Zdzisław Grodecki.

Rosyjskie media poinformowały wczoraj, że niemiecki przyjmujący Denis Kaliberda, który był w minionym sezonie zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla, podpisał kontrakt z Lokomotiwem Nowosybirsk.źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved