Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wierzbowski opuszcza Lotos Trefl Gdańsk

Wierzbowski opuszcza Lotos Trefl Gdańsk

fot. archiwum

Krzysztof Wierzbowski po dwóch latach opuszcza Lotos Trefl. Siatkarskie CV 26-letniego przyjmującego w czasie pobytu w Gdańsku wzbogaciło się o wicemistrzostwo kraju i Puchar Polski, choć szczególnie w minionym sezonie mało przebywał na boisku.

Wierzbowski do Lotosu Trefla przyszedł latem 2013 roku jako zawodnik kadry B reprezentacji Polski. W sezonie 2013/2014 występował w podstawowym składzie gdańskiego zespołu. Po jego zakończeniu przeszedł operację kolana, po której długo dochodził do formy i nie był gotowy na start kolejnych rozgrywek. Po powrocie do zdrowia wywalczył sobie miejsce w meczowej dwunastce, jednak na parkiecie pojawiał się tylko sporadycznie. Jego kontrakt wygasa z końcem maja i nie zostanie przedłużony.

W kolejnym sezonie na pozycji przyjmującego potrzebować będziemy gracza o nieco innej charakterystyce, dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, że Krzysiek szukać będzie nowego klubu. Dziękujemy mu za dwa lata gry w Lotosie Treflu i życzymy przede wszystkim dużo zdrowia oraz powodzenia w dalszej karierze – powiedział Piotr Należyty, prezes Lotosu Trefla.

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved