Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Sieczka zostaje w Budowlanych, Śliwa i Skrzypkowska odchodzą

Sieczka zostaje w Budowlanych, Śliwa i Skrzypkowska odchodzą

fot. orlenliga.pl

W sobotę siatkarki Budowlanych Łódź zakończyły rywalizację w Orlen Lidze. Po wygraniu w Bielsku-Białej z BKS-em podopieczne Błażeja Krzyształowicza zakończyły sezon na siódmym miejscu. Znane są już za to pierwsze decyzje kadrowe.

Łódzki zespół w zakończonych już rozgrywkach przeżywał lepsze i gorsze chwile, ale zakończył je miłym akcentem. Dwukrotnie wykazał wyższość nad BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała, co pozwoliło mu zostać sklasyfikowanym na siódmym miejscu, które zajmował także w dwóch poprzednich sezonach. Mimo że w Orlen Lidze nastąpiła przerwa, nastał gorący okres dla klubowych działaczy, którzy już budują zespół na nowy sezon.

Na razie w Budowlanych nie zanosi się na rewolucję kadrową, bowiem przynajmniej sześć zawodniczek wciąż będzie broniło barw łódzkiej drużyny. Wciąż ważne umowy mają: Gabriela Polańska i Dorota Medyńska. Wcześniej kontrakt z klubem przedłużyła doświadczona środkowa, Sylwia Pycia oraz utalentowana Martyna Grajber. Do tego grona dołączyła również Ewelina Sieczka, która znalazła się w szerokiej kadrze powołanej przez Jacka Nawrockiego. Pewne jest, że z Budowlanymi pożegnają się przynajmniej dwie zawodniczki. Magdalena Śliwa i Natalia Skrzypkowska w nowym sezonie będą występowały w innych klubach.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved