Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sieczka zostaje w Budowlanych, Śliwa i Skrzypkowska odchodzą

Sieczka zostaje w Budowlanych, Śliwa i Skrzypkowska odchodzą

fot. orlenliga.pl

W sobotę siatkarki Budowlanych Łódź zakończyły rywalizację w Orlen Lidze. Po wygraniu w Bielsku-Białej z BKS-em podopieczne Błażeja Krzyształowicza zakończyły sezon na siódmym miejscu. Znane są już za to pierwsze decyzje kadrowe.

Łódzki zespół w zakończonych już rozgrywkach przeżywał lepsze i gorsze chwile, ale zakończył je miłym akcentem. Dwukrotnie wykazał wyższość nad BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała, co pozwoliło mu zostać sklasyfikowanym na siódmym miejscu, które zajmował także w dwóch poprzednich sezonach. Mimo że w Orlen Lidze nastąpiła przerwa, nastał gorący okres dla klubowych działaczy, którzy już budują zespół na nowy sezon.

Na razie w Budowlanych nie zanosi się na rewolucję kadrową, bowiem przynajmniej sześć zawodniczek wciąż będzie broniło barw łódzkiej drużyny. Wciąż ważne umowy mają: Gabriela Polańska i Dorota Medyńska. Wcześniej kontrakt z klubem przedłużyła doświadczona środkowa, Sylwia Pycia oraz utalentowana Martyna Grajber. Do tego grona dołączyła również Ewelina Sieczka, która znalazła się w szerokiej kadrze powołanej przez Jacka Nawrockiego. Pewne jest, że z Budowlanymi pożegnają się przynajmniej dwie zawodniczki. Magdalena Śliwa i Natalia Skrzypkowska w nowym sezonie będą występowały w innych klubach.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę