Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chemik Police sięgnie po serbską przyjmującą?

Chemik Police sięgnie po serbską przyjmującą?

fot. archiwum

W niedzielę policzanki obroniły tytuł mistrzyń Polski, a już pojawiają się pierwsze spekulacje transferowe. Brankica Mihajlović od nowego sezonu może trafić do drużyny mistrzyń Polski. Obecnie obie strony negocjują umowę, ale jej podpisanie zbliża się dużymi krokami.

Ostatni sezon 24-letnia przyjmująca spędziła w lidze japońskiej, grając w Hisamitsu Springs, a patrząc na jej karierę, spokojnie można nazwać ją „siatkarskim obieżyświatem”. Mihajlović od początku swojej przygody z tą dyscypliną grała w Szwajcarii, Brazylii, Francji, dwukrotnie w Japonii. Przy tym zawodniczka ma sporo sukcesów na koncie – m.in. mistrzostwo i Puchar Francji, dwa Puchary i dwa Superpuchary Szwajcarii.

W reprezentacji Serbii Mihajlović debiutowała w 2012 roku, a w następnym sezonie wybrana została najlepszą przyjmującą World Grand Prix, gdzie ze swoją drużyną sięgnęła po brązowe medale.

Nie wiadomo jeszcze, czy w Chemiku pozostanie inna Serbka – Maja Ognjenović. Rozgrywająca nie podjęła jeszcze decyzji, a od jakiegoś czasu wiadomo, że zainteresowanie zawodniczką wykazują kluby z włoskiej Serie A, zwłaszcza jeden – Liu Jo Modena.źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved