Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Mariusz Wlazły zagra dwa mecze w Emir Cup

Mariusz Wlazły zagra dwa mecze w Emir Cup

fot. Cezary Makarewicz

W środę Mariusz Wlazły świętował z PGE Skrą Bełchatów zdobycie brązowego medalu PlusLigi, a chwilę później był już w samolocie do Kataru. Siatkarz ten zagra dwa mecze w Emir Cup, w barwach klubu Al-Arabi.

Jestem zaskoczony, że wiecie o transferze Mariusza, bo wtajemniczona w temat była wąska grupa osób – mówi Przeglądowi Sportowemu menedżer Andrzej Grzyb. – Dla Katarczyków Puchar Emira jest bardzo prestiżową imprezą i gospodarze są gotowi wyłożyć spore pieniądze za przyjazd największych gwiazd. Oczywiście opłacają im wszystko, łącznie z biletami i noclegami w apartamentach – dodaje menedżer. Wlazły pierwszy mecz ma już za sobą, Al-Arabi przegrało 1:3 Eljaish Sports Club Ad-Dauha. W barwach wygranej ekipy występuje Gyorgy Grozer.

Emir Cup jest imprezą, na którą Katarczycy kontraktują gwiazdy światowej siatkówki. W klubie z Wlazłym gra chociażby Osmany Juantorena. Oprócz wspomnianego wcześniej Grozera w tych krótkich, ale mocno opłacalnych finansowo rozgrywkach grają także tacy zawodnicy, jak Leon, Stokr czy Dick Kooy.

* tekst Kamila Drąga czytaj na przegladsportowy.plźródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved