Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Bardzo dużo zawdzięczam PGE Skrze

Karol Kłos: Bardzo dużo zawdzięczam PGE Skrze

fot. Izabela Kornas

Po odebraniu brązowych medali w hali Energia ogłoszono przedłużenie dwóch kontraktów, m.in. Karola Kłosa. - Jest to wspaniała grupa i utożsamiam się z nią - mówi o Skrze środkowy reprezentacji Polski. Kłos w bełchatowskim klubie zagra przez kolejne dwa sezony.

Karol Kłos z bełchatowską drużyną związany jest już od bardzo dawna. Środkowy, grając już w AZS-ie Politechnice Warszawskiej, miał podpisaną umowę ze Skrą, a w stolicy grał dwa sezony na wypożyczeniu. W dodatku to już kolejny raz, gdy reprezentant Polski przedłużył umowę z bełchatowskim klubem. Wcześniejszą przedłużył w 2012 roku. – Nie zastanawiałem się, bo bardzo chciałem tu zostać. Było tylko pytanie, czy dogadamy się co do warunków z klubem. Ja bardzo dużo zawdzięczam PGE Skrze, trenerowi Miguelowi czy chłopakom, z którymi tutaj gram i trenuję. Myślę, że to jest wspaniała grupa i utożsamiam się z nią. Szczególnie po takim sezonie jak ten chciałbym jeszcze z nimi wiele wygrywać. Wiem, jak to smakuje, bo w tamtym roku mogłem to poczuć. Bardzo głęboko wierzę w tę grupę ludzi, która tu pracuje. Mam na myśli nie tylko zawodników i sztab szkoleniowy, ale również całą organizację tego klubu i wszystkich, którzy w nim pracują – powiedział po zakończeniu sezonu 2014/2015 Karol Kłos.

Po zdobyciu złotych medali mistrzostw Polki rok temu bełchatowska PGE Skra mocno musiała zmierzyć się z realiami sportu w tegorocznych rozgrywkach. Na początku sezonu bełchatowianie stawiani byli w roli faworytów niemal we wszystkich zawodach, sytuacja zostawała za każdym razem mocno weryfikowana przez boisko i PGE Skra sezon zakończyła jedynie z brązowym medalem PlusLigi w ręku. Po odebraniu krążków, mimo nadchodzącej przerwy, wszyscy podkreślali, że chcą uczyć się na błędach z tego sezonu i w następnym powrócić na szczyt. – Trzeba mieć tę wiarę, a będąc z tymi ludźmi, myślę, że jest to możliwe. Wiemy, że w tym roku nie wszystko poszło tak, jak byśmy tego chcieli. U każdego zawodnika z naszego zespołu jest jednak wiara, że kolejną okazję już wykorzystamy – zdradził Karol Kłos.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved