Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Z Jastrzębskiego Węgla do Cuprum Lubin

Z Jastrzębskiego Węgla do Cuprum Lubin

fot. Sabina Bąk

Po Wojciechu Włodarczyku ofensywę Cuprum Lubin zasili drugi atakujący Jastrzębskiego Węgla - Mateusz Malinowski. Dla młodego zawodnika będzie to trzeci profesjonalny klub w karierze. Siatkarz związał się z klubem z Lubina dwuletnim kontraktem.

Kolejnym zawodnikiem Cuprum Lubin w sezonie 2015/2016 będzie Mateusz Malinowski. Ten młody i perspektywiczny siatkarz był przez kilka ostatnich lat zmiennikiem Michała Łasko w zespole Jastrzębskiego Węgla. Kiedy dostawał szansę na grę, prezentował się bardzo dobrze. Dlatego też włodarze oraz trener Gheorghe Cretu postanowili mu zaufać i dać mu szansę w Cuprum Lubin. „Malina” związał się z „miedziowymi” dwuletnią umową. Do swoich sukcesów ten młody zawodnik może już zaliczyć podwójny brąz mistrzostw Polski w 2013 i 2014 roku. Dodatkowo w 2014 zapisał na swoim koncie także brąz Ligi Mistrzów.

Przypomnijmy, że z zespołem Cuprum Lubin pożegnali się już Łukasz Kadziewicz, Paweł Siezieniewski oraz Dmytro Paszycki. Na Dolnym Śląsku zostaną na pewno obaj rozgrywający, a więc Grzegorz Łomacz i Maciej Gorzkiewicz, libero Paweł Rusek oraz Marcin Kryś. Na środku wciąż „miedziowych” będzie reprezentował Adam Michalski, natomiast na przyjęciu został zakontraktowany już Wojciech Włodarczyk.

 źródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved