Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zagumny coraz bliżej Politechniki

Paweł Zagumny coraz bliżej Politechniki

fot. archiwum

- Podpisu pod kontraktem jeszcze nie złożyliśmy, ale uzgodniliśmy warunki finansowe. Teraz trwają kosmetyczne zmiany w umowie, ale wszystko jest na dobrej drodze, aby Paweł dołączył do naszej kadry - mówi prezes siatkarskiej Politechniki Jolanta Dolecka.

Sprowadzenie do Politechniki doświadczonego rozgrywającego, aktualnego mistrza świata, byłoby świetnym ruchem pod względem sportowym i marketingowym. Zagumny po pięciu latach spędzonych w ZAKSIE szuka nowego klubu i wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będzie grał w Warszawie.

Dwa tygodnie temu prezes siatkarskiej Politechniki Jolanta Dolecka spotkała się z 37-letnim rozgrywającym i złożyła mu ofertę gry w stołecznym klubie. – Podpisu pod kontraktem jeszcze nie złożyliśmy, ale uzgodniliśmy warunki finansowe. Teraz mają miejsce kosmetyczne zmiany w umowie, ale wszystko jest na dobrej drodze, aby Paweł dołączył do naszej kadry – mówi Dolecka. – W przyszłym tygodniu chcemy zorganizować konferencję prasową i przedstawić go jako nowego zawodnika Politechniki, czekamy na dopięcie szczegółów w kontrakcie i uzgodnienie terminu spotkania z zawodnikiem – dodaje prezes Politechniki.

*więcej przeczytasz w serwisie sport.pl 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę