Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zagumny coraz bliżej Politechniki

Paweł Zagumny coraz bliżej Politechniki

fot. archiwum

- Podpisu pod kontraktem jeszcze nie złożyliśmy, ale uzgodniliśmy warunki finansowe. Teraz trwają kosmetyczne zmiany w umowie, ale wszystko jest na dobrej drodze, aby Paweł dołączył do naszej kadry - mówi prezes siatkarskiej Politechniki Jolanta Dolecka.

Sprowadzenie do Politechniki doświadczonego rozgrywającego, aktualnego mistrza świata, byłoby świetnym ruchem pod względem sportowym i marketingowym. Zagumny po pięciu latach spędzonych w ZAKSIE szuka nowego klubu i wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będzie grał w Warszawie.

Dwa tygodnie temu prezes siatkarskiej Politechniki Jolanta Dolecka spotkała się z 37-letnim rozgrywającym i złożyła mu ofertę gry w stołecznym klubie. – Podpisu pod kontraktem jeszcze nie złożyliśmy, ale uzgodniliśmy warunki finansowe. Teraz mają miejsce kosmetyczne zmiany w umowie, ale wszystko jest na dobrej drodze, aby Paweł dołączył do naszej kadry – mówi Dolecka. – W przyszłym tygodniu chcemy zorganizować konferencję prasową i przedstawić go jako nowego zawodnika Politechniki, czekamy na dopięcie szczegółów w kontrakcie i uzgodnienie terminu spotkania z zawodnikiem – dodaje prezes Politechniki.

*więcej przeczytasz w serwisie sport.pl 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved