Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kłos i Wrona na dłużej w Skrze Bełchatów

Kłos i Wrona na dłużej w Skrze Bełchatów

Mistrzowie świata oraz brązowi medaliści tegorocznej PlusLigi postanowili pozostać w dotychczasowym klubie. Środkowi wciąż będą stanowili o sile zespołu z Bełchatowa, bo ich umowa została przedłużona o kolejne dwa sezony.

25-letni Karol Kłos jest wychowankiem Metra Warszawa. Później był zawodnikiem Legii oraz AZS-u Politechniki Warszawskiej. Od 2010 roku występuje w PGE Skrze Bełchatów. W jej barwach zdobył dwa mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski, srebrny i brązowy medal klubowych mistrzostw świata i srebrny krążek Ligi Mistrzów.

26-letni Andrzej Wrona pierwsze siatkarskie kroki, podobnie jak Kłos, stawiał w Metrze Warszawa. Grał też w Legii Warszawa, AZS-ie Częstochowa oraz w Delekcie Bydgoszcz. Do PGE Skry przeszedł w 2013 roku. Niespełna rok później świętował z nią mistrzostwo Polski.

Obaj zawodnicy są reprezentantami Polski. W ubiegłym roku wywalczyli złoty medal mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce. Kłos został uznany za drugiego najlepszego blokującego tego turnieju.

źródło: skra.pl