Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Murek pozostaje w Bydgoszczy

Dawid Murek pozostaje w Bydgoszczy

fot. Adrian Sawko

Po rozgrywającym Murilo Radke przyszła pora na kolejne informacje transferowe z Bydgoszczy. Wiadomo już, że w klubie pozostanie bardzo doświadczony, pełniący rolę libero w ostatnim sezonie Dawid Murek, który podpisał umowę na kolejny rok.

W Bydgoszczy nieustannie prowadzone są rozmowy z zawodnikami mogącymi zasilić zespół w nadchodzących rozgrywkach. Jednocześnie klub nie zapomina o tych, którzy występowali w Transferze w ubiegłym sezonie. Jak podaje oficjalna strona zespołu, warunki nowego kontraktu uzgodnił niezwykle doświadczony i utytułowany przyjmujący, który spędzi w Bydgoszczy kolejny sezon – Dawid Murek.

Przypomnijmy, iż Murek do klubu trafił już w trakcie ubiegłorocznych rozgrywek. Po kilku tygodniach treningów z zespołem podpisał miesięczny kontrakt. Zyskał uznanie w oczach sztabu trenerskiego, który jednogłośnie uznał, iż pozostawienie Dawida w zespole będzie jego wzmocnieniem. Nowa umowa opiewała do końca minionych rozgrywek.

Po zakończonym sezonie zarząd oraz sztab szkoleniowy rozpoczęli rozmowy z siatkarzami, których widzieliby w składzie na kolejny rok. Jednym z tych zawodników jest właśnie Dawid Murek. Ten utytułowany przyjmujący już po ostatnim meczu mówił, iż czuje się na siłach, by wciąż grać i bardzo chętnie zostałby w grodzie nad Brdą. Tak właśnie się stało. Zawodnik podpisał kontrakt na kolejny sezon. 

źródło: transferbydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved