Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Stanisław Nowaczyk: Był to lepszy sezon od poprzedniego

Stanisław Nowaczyk: Był to lepszy sezon od poprzedniego

fot. archiwum

Siatkarze Pekpolu Ostrołęka sezon w Krispol I Lidze zakończyli po I rundzie play-off, w której ulegli Ślepskowi Suwałki. Zanosi się na to, że w międzysezonowej przerwie dojdzie do sporej rewolucji w zespole znad Narwi.

W kończącym się powoli sezonie siatkarze Pekpolu Ostrołęka w Krispol I Lidze uplasowali się na siódmej pozycji. Bardzo dobrze radzili sobie przed własną publicznością, znacznie gorzej szło im na wyjazdach. Ostatecznie udało im się awansować do play-off, w których jednak nie sprostali Ślepskowi Suwałki. Pozytywnie taki wynik ocenia prezes Pekpolu. – Planem minimum było zajęcie ósmego miejsca w rundzie zasadniczej, abyśmy zagrali w play-off. Jeśli wszelkie sprawy poukładałyby nam się treningowo i mentalnie, to w fazie zasadniczej moglibyśmy być nawet w czwórce. Uciekło nam kilka meczów, których nie powinniśmy przegrać. Ale generalnie z całych rozgrywek jestem zadowolony, tym bardziej, że mieliśmy ograniczony budżet. Uważam, że nie był to najgorszy sezon, a na pewno lepszy od poprzedniego – zaznaczył Stanisław Nowaczyk.

Działacze Pekpolu już przystąpili do budowy zespołu na następne rozgrywki. W najbliższych dniach zapadnie ostateczna decyzja czy Andrzej Dudziec nadal będzie szkoleniowcem ekipy znad Narwi. Wszystko wskazuje na to, że w drużynie dojdzie do rewolucji kadrowej. – Szykują się duże zmiany – tajemniczo skomentował prezes ostrołęckiego klubu. Zanosi się na to, że spora część zawodników odejdzie z Pekpolu. Na pewno przesądzone jest odejście Grzegorza Białka i Michała Przybylskiego, a na dzień dzisiejszy żaden zawodnik nie ma podpisanego kontraktu na nowy sezon.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved