Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Grzyb: Na zgrupowanie pojadę pełen dobrych emocji

Wojciech Grzyb: Na zgrupowanie pojadę pełen dobrych emocji

fot. Lotos Trefl Gdańsk

- Jestem zadowolony z całego sezonu. Przed startem rozgrywek na papierze wyglądało to całkiem dobrze, ale nie aż tak optymistycznie, że zagramy w dwóch finałach, wygramy Puchar Polski i zdobędziemy srebrny medal - mówił Wojciech Grzyb, środkowy Lotosu Trefla.

Lotos Trefl Gdańsk bez wątpienia jest największą niespodzianką tego sezonu. Podopieczni Andrei Anastasiego przebojem wdarli się na podium rozgrywek PlusLigi i swojego pogromcę znaleźli dopiero w finale mistrzostw Polski. – Jestem bardzo zadowolony z całego sezonu. Przed startem rozgrywek na papierze wyglądało to całkiem dobrze, ale nie aż tak optymistycznie, że zagramy w dwóch finałach, wygramy Puchar Polski i zdobędziemy srebrny medal. Jest to spore zaskoczenie nie tylko dla nas, lecz także dla ekspertów, dziennikarzy czy kibiców. To tylko potwierdza, że ciężką pracą na treningach i walką jesteś w stanie wiele osiągnąć – podkreślał po ceremonii dekoracji Wojciech Grzyb. Ekipa z Trójmiasta przez cały sezon opierała swoją grę na jednej szóstce zawodników. Trener Anastasi rzadko dokonywał zmian, lecz przyniosło to znakomity rezultat. – Faktycznie tak to wyglądało, że cały czas grała jedna szóstka, ale chciałem podkreślić, że druga szóstka również dobrze się spisywała, dzięki czemu poziom treningów był bardzo wysoki i drużyna odniosła wiele sukcesów w tym sezonie – wyjaśniał środkowy gdańszczan.

Po świetnym sezonie Wojciech Grzyb chce pozostać w ekipie Lotosu. – Na tę chwile obie strony są zainteresowane przedłużeniem kontraktu. Wszystko idzie w tym kierunku, że się dogadamy, ale dopóki umowa nie jest podpisania, to ciężko powiedzieć – tłumaczy wicemistrz świata z 2006 roku, który już za kilkanaście dni stawi się na zgrupowaniu reprezentacji Polski. 34-letni środkowy ostatni raz biało-czerwony trykot przywdziewał w 2009 roku. – Czuję się wspaniale z myślą, że wracam do kadry. Szczerze mówiąc, nie brakowało mi tego, bo się wcale nie spodziewałem powołania.(uśmiech) Po dobrym sezonie cieszę się, że trener Antiga mnie docenił i powołał do reprezentacji. Na zgrupowanie pojadę pełen dobrych emocji i zobaczymy, jak ta przygoda się potoczy – zakończył Wojciech Grzyb.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę