Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Będzie walka o Bartosza Kurka?

Będzie walka o Bartosza Kurka?

fot. Joanna Skólimowska

Polskie i zagraniczne kluby walczą o to, by od przyszłego sezonu w ich barwach grał Bartosz Kurek. Przyjmujący w ostatnim czasie otrzymał ofertę z Resovii Rzeszów, która obok tej wystosowanej przez obecny klub jest najpoważniejszą. Gdzie trafi Kurek?

Jedną z pierwszych ofert, jaką zawodnik otrzymał, była ta z AZS-u Częstochowa. Pod Jasną Górą w nowym sezonie chcą bowiem zbudować silniejszy team, który zacznie walczyć o najwyższe cele. Jak się okazało, o reprezentanta Polski zaczęły walczyć także ZAKSA i PGE Skra Bełchatów, w barwach której Kurek spędził trzy sezony i trzykrotnie zdobywał z nią mistrzostwo Polski. W ostatnim czasie do tych drużyn dołączyła także walcząca w finale PlusLigi Resovia. – My nie możemy zagwarantować Bartkowi występów w europejskich pucharach, a Resovia zapewniła już sobie start w Lidze Mistrzów – zdradził Ryszard Bosek menadżer Kurka, a na co dzień dyrektor sportowy w AZS-ie Częstochowa.

Jak informuje Przegląd Sportowy, Kurek zastanawia się poważnie nad dwoma ofertami – tą z Rzeszowa oraz tą z obecnego swojego klubu. – Cucine Lube Treia chce Bartka zatrzymać i oferuje mu naprawdę świetne warunki finansowe. Oferta z Rzeszowa też jest jednak kusząca – wyjawił Bosek.

Kurek w tym sezonie jest jednym z podstawowych zawodników włoskiego Cucine Lube, w dodatku jest też bardzo uniwersalny – może grać zarówno w przyjęciu, jak i w ataku.źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved