Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jeroen Trommel: Kielczanie mogą podjąć większe ryzyko

Jeroen Trommel: Kielczanie mogą podjąć większe ryzyko

fot. FIVB

- Naszą przewagą są na pewno nasi wspaniali kibice i świetna atmosfera, którą tworzą w naszej hali, a która może nam pomóc grać z pasją i pełnym skupieniem - mówi przed rewanżowym pojedynkiem z Effectorem Kielce przyjmujący Cuprum Lubin, Jeroen Trommel.

Wiele emocji wzbudza nie tylko półfinałowa rywalizacja w PlusLidze, ale również walka o miejsca 5-12. Nie brakuje w niej ciekawych rezultatów. W rywalizacji Effectora Kielce z Cuprum Lubin po pierwszym spotkaniu w nieco lepszej sytuacji są podopieczni trenera Daszkiewicza, którzy przed własną publicznością ograli beniaminka 3:2. – Powodem porażki w pierwszym meczu był nasz brak koncentracji. Oczywistym jest, że byliśmy bardzo zmęczeni zarówno psychicznie, jak i fizycznie po meczach z Jastrzębskim Węglem. Z tego powodu trudno nam było zagrać naszą najlepszą siatkówkę w meczu z kielczanami – powiedział Jeroen Trommel. – Zrobiliśmy zdecydowanie za dużo błędów w polu zagrywki i w ataku, przez co oddaliśmy drużynie z Kielc sporo punktów, na które właściwie w ogóle nie musiała zapracować – dodał przyjmujący miedziowych.

Mimo że podopieczni trenera Cretu przegrali pierwsze spotkanie, to wydaje się, że wciąż są faworytami konfrontacji ze świętokrzyskim zespołem. Jednak Trommel przestrzega przed lekceważeniem Effectora, który ostatnio jest w dobrej formie, a zwycięstwo u siebie z Cuprum może spowodować, że dziś zaprezentuje się jeszcze odważniej. – Największą siłą kielczan w dzisiejszym meczu może być to, że wygrali pierwsze spotkanie. Zwycięstwo 3:2 wystarczy im, żeby awansować dalej. Dzięki wynikowi pierwszego meczu mogą też być bardziej pewni siebie i podjąć większe ryzyko – skomentował Trommel, Który jednak wierzy, że beniaminkowi uda się odwrócić losy rywalizacji z Effectorem. Do sukcesu Cuprum poprowadzić mają lubińscy kibice. – Naszą przewagą są na pewno nasi wspaniali kibice i świetna atmosfera, którą tworzą w naszej hali, a która może nam pomóc grać z pasją i pełnym skupieniem. Wiem też, że do dzisiejszego spotkania jesteśmy przygotowani zdecydowanie lepiej niż do poprzedniego, ponieważ mieliśmy tydzień na to, żeby odpocząć i spokojnie potrenować – zakończył Holender.

źródło: inf. własna, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-03-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved