Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Sandra Tetfejer: Dopiero teraz zaczyna się prawdziwa gra

Sandra Tetfejer: Dopiero teraz zaczyna się prawdziwa gra

fot. archiwum

W mocno obsadzonej grupie drugiej sokolanki zajęły pierwsze miejsce. - Jesteśmy bardzo zadowolone z wyniku, jaki osiągnęłyśmy do tej pory, ale na tym na pewno nie poprzestaniemy - zapewnia atakująca II-ligowego zespołu, Sandra Tetfejer.

Siatkarki Sokoła 43 Katowice mają za sobą świetną w ich wykonaniu rundę zasadniczą. Zawodniczki ze Śląska w swojej grupie mierzyły się z zespołami o podobnym potencjale, a różnica pomiędzy drużyną z pierwszego i czwartego, ostatniego premiowanego awansem miejsca wyniosła zaledwie 7 punktów. – Jesteśmy bardzo zadowolone z wyniku, jaki osiągnęłyśmy do tej pory, ale na tym nie poprzestaniemy. Dopiero teraz zaczyna się prawdziwa gra i możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pokazać się z jak najlepszej strony i zagrać o marzenia – mówiła Sandra Tetfejer, atakująca podopiecznych Krzysztofa Zabielnego.

Rywalkami sokolanek w pierwszej fazie play-off będzie zespół SMS-u LO2 Opole. Siatkarki Sokoła przyznają, że chciałyby sprawić niespodziankę i zajść jak najdalej, powalczyć o awans do I ligi. – Na początku sezonu założyliśmy sobie pewien cel i mamy nadzieję, że uda nam się go wszystkimi siłami zrealizować – tajemniczo stwierdziła 20-letnia siatkarka. Zawodniczki z Opola także pokazały się już w tym sezonie z dobrej strony, ale Sandra Tetfejer zapewniła, że jej koleżanki są przygotowane do gry z każdym rywalem. – Powtórzę może tu słowa trenera, który podkreślał, ze jeżeli chcemy walczyć o I ligę, to na pewno na początku tej drogi nie możemy bać się grać z żadnym zespołem naszej grupy. Jak będzie w rzeczywistości – to zweryfikuje czas, ale determinacji nam nie zabraknie na pewno – oceniła Tetfejer.

Tetfejer bardzo często chwalona jest za to, że stała się podporą drużyny w trwającym sezonie. Sama zawodniczka widzi w tym duży udział rozgrywającej, Wioletty Komisarczyk. To jak prezentuje się na meczach, w związku z tym, że siatkówka to gra zespołowa, nie zależy wyłącznie ode mnie. Na ten wynik pracuje cała drużyna, a przede wszystkim nie byłoby mnie, gdyby nie rozgrywająca, z którą naprawdę gra mi się dobrze. Cały czas próbujemy nowych zagrań, pracuję również nad zagrywką i dobrym, punktowym blokiem – zdradziła atakująca Sokoła 43 Katowice. Dwa pierwsze mecze play-off sokolanki rozegrają już 7 i 8 marca w hali w Szopienicach. – Pozytywnych emocji nie zabraknie, a każde wsparcie przyda się podwójnie – zachęciła do dopingu zawodniczka Sokoła.źródło: sokol43katowice.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved