Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Sylwia Wojcieska: Wiem, że wrócę z większą mocą

Sylwia Wojcieska: Wiem, że wrócę z większą mocą

fot. Arkadiusz Buczyński

Sylwia Wojcieska w drugim secie meczu z Developresem Rzeszów upadła i nie dokończyła meczu. Diagnoza lekarzy była jednoznaczna - zerwane więzadła krzyżowe i przynajmniej pół roku przerwy. - To dla nas duża strata - przyznaje Bogdan Serwiński, trener Muszynianki.

Trener Bogdan Serwiński powiedział nam, że pani przerwa w grze potrwa przynajmniej sześć miesięcy. Dostała już pani diagnozę od lekarzy?

Sylwia Wojcieska:Jestem już po rezonansie i mam wszystkie wyniki. Zerwałam więzadła krzyżowe w prawym kolanie. W najbliższym czasie czeka mnie rekonstrukcja, a potem rehabilitacja. Wszystko powinno potrwać sześć miesięcy.

Jak doszło do tego urazu?– W drugim secie meczu w Rzeszowie skoczyłam do ataku z krótkiej piłki. Upadłam na obie nogi, a prawe kolano uciekło mi do środka. Niesamowity ból, ale na szczęście udzielono mi szybkiej pomocy.

Nie słychać w pani głosie załamania…

– Absolutnie nie, bo wiem, że wrócę z większą mocą. Jakiś czas temu miałam już coś podobnego i wiem, jak będzie wyglądać ten czas. Zaraz po zabiegu zabieram się za rehabilitację i znów chcę udowodnić wszystkim, że wrócę silniejsza. Podejmuję wyzwanie i nie poddaję się. Spokojnie podchodzę do tego wszystkiego i tylko nie mogę doczekać się zabiegu.

*Cały wywiad Łukasza Szpyrki na krakow.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-03-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved