Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tore Aleksandersen chwali libero Agatę Sawicką po meczu z KSZO

Tore Aleksandersen chwali libero Agatę Sawicką po meczu z KSZO

- Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa 3:0, bo mieliśmy kryzys w drugim i trzecim secie. Siatkarki, które weszły z ławki, dziś to odmieniły - mówi po wygranym 3:0 meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski trener wrocławskiego Impelu, Tore Aleksandersen.

Gratuluję rywalkom zwycięstwa 3:0. Niestety nie osiągnęłyśmy naszego celu i nie zdobyłyśmy chociaż punktu. Impel zagrał bardzo dobre zawody. Radził sobie w każdym elemencie. Miałyśmy zbyt dużo przestojów, które pogrzebały nasze szanse. Szkoda, ale walczymy dalej – mówiła po meczu kapitan zespołu KSZO, Barbara Bawoł.Impel zagrał dobre zawody. Wygrał zasłużenie. W dwóch setach niewiele nam zabrakło. Byliśmy blisko, prowadziliśmy, ale nie utrzymaliśmy tego. Taka jest siatkówka. Zespół z Wrocławia postawił nam mocne warunki, walka jednak była. Chcieliśmy ugrać ten punkt, który dawał nam ósemkę. Skończyliśmy na dziewiątym miejscu. Ono nie jest złe. Będziemy robić wszystko, by to w następnym sezonie poprawić – dodał szkoleniowiec ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego, Dariusz Parkitny.

Cieszymy się, że mamy te trzy punkty. Myślę, że to było całkiem niezłe spotkanie. Mogło się podobać kibicom. Fajnie, że mogły pokazać się z dobrej strony siatkarki, które do tej pory grały mniej – stwierdziła po wygranym spotkaniu Joanna Kaczor, kapitan Impelu.

Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa 3:0, bo mieliśmy kryzys w drugim i trzecim secie. Siatkarki, które weszły z ławki, dziś to odmieniły. Szansa na to, że zajmiemy trzecie miejsce, była bardzo mała, dlatego chcieliśmy dać okazję większej liczbie siatkarek. Potem jednak Developres wygrał pierwszego seta z Muszynianką i nadzieja trochę wróciła – mówi trener wrocławianek, Tore Aleksandersen.Jestem zadowolony, że większość siatkarek zagrała dobrze. Kasia Mroczkowska miała w tym tygodniu drobne problemy zdrowotne i ją oszczędzaliśmy. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak dziś na libero zagrała Agata Sawicka. Była bardzo mocna w przyjęciu i w obronie – dodał szkoleniowiec Impelu.

źródło: impelwroclaw.pl