Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Należyty: Kolejne cele i marzenia przed nami

Piotr Należyty: Kolejne cele i marzenia przed nami

fot. archiwum

- Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w sezonie zasadniczym. W niektórych statystykach już jesteśmy na czele PlusLigi, ale celów przybliżających nas do szczytu jest zdecydowanie więcej - mówi prezes Lotosu Trefla Gdańsk, Piotr Należyty.

Bez wątpienia Lotos Trefl Gdańsk jest jednym z objawień trwającego sezonu. W minionych latach gdańska drużyna miała kłopot, by znaleźć się w ósemce, a tym razem rundę zasadniczą zakończyła na „pudle”. Kluczem do sukcesu okazuje się być mieszanka rutyny z młodością. – Zbudowaliśmy zespół oparty na siedmiu podstawowych graczach i grupie w większości młodych rezerwowych. Pracujemy nad rozwojem ich umiejętności i widzimy dla nich miejsce w drużynie w kolejnych sezonach. Pierwszy skład gra jednak równo i na wysokim poziomie. Trudno się zresztą dziwić – dobrzy gracze pod wodzą dobrego trenera muszą grać dobrze – żartobliwie skomentował Andrea Anastasi, szkoleniowiec, który przedłużył o dwa lata kontrakt z Treflem.

Zadowolenia z dotychczasowych wyników nie ukrywał także prezes Trefla, Piotr Należyty. Liczy on na to, że gdański klub w dalszym ciągu będzie się rozwijał i stanie się jednym z czołowych klubów PlusLigi. – Nie tak dawno mieliśmy marzenia związane z naszym klubem. I wszyscy marzyliśmy o tym samym. Wiele z tych marzeń ziściło się w tym sezonie. To fantastyczna sprawa. Moim osobistym marzeniem było wypełnienie Ergo Areny po brzegi, a to się udało. Kolejne cele i marzenia przed nami. Będziemy ciężko pracować, aby je spełnić – powiedział Piotr Należyty na konferencji prasowej podsumowującej rundę zasadniczą PlusLigi. – W całej Polsce, gdzie nie pojedziemy, słyszymy wiele miłych słów. Ludzie mówią: „U was jest fantastyczny potencjał”. Takie słowa jeszcze bardziej nas napędzają. Z tego, co udało nam się osiągnąć w sezonie zasadniczym, jesteśmy bardzo dumni. Wiemy też, ile jeszcze możemy zrobić. Jestem przekonany, że przeżyjemy wiele fantastycznych chwil. W niektórych statystykach już jesteśmy na czele PlusLigi, ale celów przybliżających nas do szczytu jest zdecydowanie więcej – zakończył sternik gdańskiego klubu.

źródło: inf. własna, sport.pl, sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved