Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ewelina Ryznar: Nie mamy zamiaru zwieszać głów

Ewelina Ryznar: Nie mamy zamiaru zwieszać głów

fot. archiwum

- W ostatniej partii o zwycięstwie decydowały niuanse. Był to mecz walki, w którym lepszy okazał się zespół gości. Nie mamy zamiaru zwieszać głów, takie spotkanie może się przytrafić każdej drużynie - mówi po porażce z ŁKS-em środkowa Budowlanych, Ewelina Ryznar.

Siatkarki Budowlanych Toruń doznały pierwszej porażki w tym sezonie na własnym parkiecie. W piątek uległy zespołowi ŁKS-u Łódź, z którym… przegrały również po tie-breaku w Łodzi. – W pierwszym secie popełniłyśmy dużo błędów własnych, choć prawdę mówiąc, w całym spotkaniu było ich mnóstwo. To zdecydowało, że w piątek nie wygrałyśmy tego meczu, ŁKS jest przecież klasowym zespołem i skrzętnie wszystkie nasze pomyłki wykorzystywał. Mimo problemów udało nam się wygrać tę partię. Kolejne dwa sety lepiej przemilczeć. Niemoc, błędy – kompletnie nic nam nie wychodziło. To był prawdziwy zimny prysznic… – przyznała po meczu środkowa toruńskiego zespołu, Ewelina Ryznar.

Przed czwartą partią bardzo się mobilizowałyśmy, chciałyśmy za wszelką cenę doprowadzić do tie-breaka. Pomimo kilkupunktowej straty w środkowej części seta doprowadziłyśmy do remisu i zdobyłyśmy ważny, 26 punkt, który dawał nam jeden punkt meczowy – dodaje Ryznar. – W ostatniej partii o zwycięstwie decydowały niuanse. Był to mecz walki, w którym lepszy okazał się zespół gości. Nie mamy zamiaru zwieszać głów, takie spotkanie może się przytrafić każdej drużynie. Szukając pozytywów, to mogę śmiało powiedzieć, że jestem dumna, że po takim nokaucie, jaki zafundowały nam łodzianki w trzecim secie, wróciłyśmy do gry i omal co nie zwyciężyłyśmy.

Pomimo porażki zapewniłyśmy sobie drugie miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej, z czego bardzo się cieszymy. Nasza ciężka praca w trakcie sezonu zaowocowała świetną pozycją wyjściową przed rundą play-off. Przed nami jeszcze jedno spotkanie części zasadniczej, a potem już wkraczamy w etap walki o finał ligi – mówi środkowa Budowlanych.źródło: volleytorun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved