Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marko Ivović: Wierzę w siłę i potencjał naszej drużyny

Marko Ivović: Wierzę w siłę i potencjał naszej drużyny

fot. plusliga.pl

- Nie mamy powodów, żeby bać się rywalizacji ze Skrą. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy gotowi na ten bój - odważnie zadeklarował przed sobotnim spotkaniem z PGE Skrą Bełchatów przyjmujący Asseco Resovii Rzeszów, Marko Ivović.

W sobotnie popołudnie dojdzie do jednego z ważniejszych pojedynków rundy zasadniczej, w którym PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. Wynik tego starcia zadecyduje o tym, która z tych drużyn okaże się najlepsza w tej części sezonu. W pierwszej rundzie zdecydowanie lepsi okazali się mistrzowie Polski, ale podopieczni Andrzeja Kowala zapowiadają, że zapomnieli już o tamtym spotkaniu, a na Podpromiu liczą na rewanż. – Nie ma sensu wracać do tamtego spotkania, o którym chcieliśmy jak najszybciej zapomnieć. Teraz jesteśmy już innym zespołem. Poznaliśmy się już dobrze i zgraliśmy się ze sobą, a dzięki temu gramy znacznie lepiej. Wiemy, że Skra Bełchatów jest niezwykle mocna i gra w ostatnim czasie na wysokim poziomie, ale my powinniśmy się skupić na swojej grze i zrobić wszystko, żeby zagrać w tym pojedynku na sto procent swoich możliwości – powiedział Marko Ivović. Mimo dużej klasy Skry i jej imponującej gry chociażby w meczach z Treią, my również mamy wartościowy zespół i jesteśmy w stanie pokonać bełchatowian. Mocno wierzę w siłę i potencjał naszej drużyny. Nie mamy powodów, żeby bać się rywalizacji ze Skrą. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy gotowi na ten bój – dodał przyjmujący wicemistrza Polski.

Wygrany sobotniej konfrontacji z uprzywilejowanej pozycji przystąpi do fazy play-off, a w pierwszym jej etapie trafi na Cerrad Czarnych Radom, z kolei przegranego czeka starcie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, która może być bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Jednak zdaniem Ivovicia podkarpacka drużyna musi po prostu wygrywać, chcąc zdetronizować Skrę i odebrać jej mistrzowską koronę. – To, czy przyjdzie nam rywalizować w pierwszej rundzie play-off z ZAKSĄ, czy z Czarnymi Radom, nie ma tak naprawdę znaczenia. Chcąc wywalczyć mistrzostwo Polski, musimy stopniowo realizować nasz plan i krok po kroku pokonywać kolejnych rywali – zakończył reprezentant Serbii.

źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved