Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Ważny mecz i kadrowe kłopoty Effectora Kielce

PlusLiga: Ważny mecz i kadrowe kłopoty Effectora Kielce

fot. Tomasz Kubicki / Effector

Już w niedzielę siatkarze Effectora Kielce zmierzą się w hali Legionów z Indykpolem AZS Olsztyn. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza mają szansę na niewielką poprawę swojej lokaty, ale jak się okazało, kłopotów w zespole nie brakuje.

Trener Dariusz Daszkiewicz ma przed niedzielnym meczem jednak nie lada ból głowy, jeżeli chodzi o skład. Nie brakuje kłopotów zdrowotnych nękających zawodników. – W czwartek na treningu zasłabł Rozalin Penczew i musiał nawet pojechać do szpitala. Po badaniach wrócił do domu, ale na pewno nie zagra z Olsztynem. Nie wiem też do końca co ze Sławkiem Jungiewiczem i Adrianem Staszewskim. Sławek przez ostatnie dni chorował, a Adrian rozchorował się w piątek. Kadrowych problemów mamy przed niedzielnym meczem pod dostatkiem – opowiada Dariusz Daszkiewicz.

W dwóch ostatnich kolejkach siatkarze z Kielc zmierzą się właśnie z olsztynianami i na zakończenie z MKS-em Banimexem Będzin. Obecnie zajmują oni przedostatnie 13. miejsce, ale mają jeszcze szansę na poprawę lokaty i zajęcie 12. miejsca. – Na pewno stać nas na to, by powalczyć o dobry wynik w tych dwóch meczach, ale musimy zagrać na dobrym poziomie, odrzucić rywala od siatki. AZS będzie jednak zaciekle walczył w Kielcach o wygraną, bo on z kolei ma szanse na awans na 10. miejsce – mówi trener Daszkiewicz.

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved