Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Nafta Piła chwilowo bez Milović

Nafta Piła chwilowo bez Milović

fot. Bogusław Krośkiewicz

Przez pewien czas drużyna Nafty Piła musi poradzić sobie bez swojej czarnogórskiej środkowej. Marija Milović musiała opuścić Polskę ze względu na zakończone pozwolenie na pobyt w naszym kraju. Reprezentantka Czarnogóry ma wrócić niebawem.

Klub z Piły zaczął załatwiać sprawę przedłużenia wizy na pobyt w Polsce swojej zawodniczki w ostatniej chwili. Sprawa skomplikowała się jednak, gdy okazało się, że Marija Milović do okresu pobytu na terenie Unii Europejskiej miała doliczone również kilka dni, kiedy to przebywała z reprezentacją swojego kraju na zgrupowaniu w Hiszpanii. Dlatego też zawodniczka musiała udać się do Czarnogóry, by osobiście załatwić potrzebne dokumenty i procedury do przedłużenia wizy.

Czarnogórska środkowa do klubu z Piły trafiła przed tym sezonem i jest drugą, po Wawrzyniak, najlepiej punktującą i zagrywającą w zespole. W dodatku jest też najlepszą blokującą Nafty. W reprezentacji swojego kraju 26-letnia Milović gra od 2011 roku.

Zawodniczka nie opuści drużyny na długo, bowiem ma wrócić już w ten piątek. Jeśli wszystko pójdzie planowo, Milović ma też wsiąść z resztą ekipy do autobusu pilanek, który uda do Polic, gdzie Nafta w sobotę zagra mistrzyniami Polski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved